Reklama
Reklama

Pieszy wszedł na jezdnię, wprost pod jadący pojazd. Miał 2,5 promila

foto: Policja foto: Policja

50-letni mieszkaniec Łabuń nagle wszedł na jezdnię wprost pod jadące auto. W organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu . Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartkowy wieczór w Łabuniach.

- Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący fiatem 31-letni mieszkaniec gm. Łabunie poruszał się od strony Tomaszowa Lubelskiego do Zamościa. Po tym jak wyminął jadący z przeciwka pojazd nagle przed sowim autem zobaczył pieszego. 31-latek podjął próbę hamowania jednak nie zdołał ominąć mężczyzny. 50-letni pieszy z gm. Łabunie z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci zbadali trzeźwość uczestników wypadku. Kierujący fiatem był trzeźwy, natomiast pieszy w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. W miejscu, gdzie 50-latek wszedł na jezdnie nie było przejścia dla pieszych. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mundurowi wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują o rozsądek oraz ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us