Reklama
Reklama

Guciów: Dwaj pijani młodzieńcy, Volkswagen uderzył w betonowy przepust. Kto prowadził?

foto: Policja foto: Policja

Dwaj młodzi mężczyźni w wieku 18 i 20 lat trafili do szpitala po tym, jak Volkswagen, którym podróżowali w Guciowie uderzył w betonowy przepust. Obaj byli nietrzeźwi, badania wykazały w ich organizmach ok. 1,5 promila alkoholu. Policjanci ustalają, który z mężczyzn kierował autem. Co ciekawe, żaden z nich nie miał prawa jazdy.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 18:00 w Guciowie.

- Jak wstępnie ustalili policjanci w samochodzie podróżowali dwaj młodzi mężczyźni - 18-latek ze Zwierzyńca i 20-latek z gm. Zwierzyniec. Najprawdopodobniej w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków drogowych i własnych umiejętności, kierujący autem nagle stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w betonowy przepust i wjechał do przydrożnego rowu. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że byli nietrzeźwi. 18-latek w organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu, prawie tyle samo miał jego 20-letni kolega. Jak się okazało młodzieńcy nie posiadali również uprawnień do kierowania pojazdami. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci ustalają, który z mężczyzn w czasie wypadku kierował Volkswagenem, wyjaśniają również szczegółowy przebieg zdarzenia i apelują o trzeźwość za kierownicą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us