Reklama

Jarosławiec: Pijany kierowca wjechał do rowu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. 45-latek kierował Volkswagenem. W podzamojskim Jarosławcu wjechał do przydrożnego rowu.

- Dzisiejszej nocy dyżurny zamojskiej Policji został powiadomiony, że w Jarosławcu w przydrożnym rowie znajduje się volkswagen. Zgłaszający dodał, że przejeżdżając przez tę miejscowość zobaczył w rowie samochód, zatrzymał się i postanowił sprawdzić czy nikt nie potrzebuje pomocy. Kiedy podszedł i otworzył drzwi samochodu, zobaczył siedzącego za kierownicą mężczyznę, który był pijany i próbował wyjechać autem na jezdnię. Natychmiast ze stacyjki wyjął kluczyki uniemożliwiając kierowcy dalszą jazdę i powiadomił Policję. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Okazało się, że za kierownicą volkswagena siedział 45-latek z gm. Sitno. Ustalili również stan jego nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości 45-latek odpowie przed sądem.

Policjanci apelują o trzeźwość za kierownicą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us