Reklama
Reklama

Pijany kierowca wjechał w barierki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Wczoraj wieczorem w Izbicy nietrzeźwy mężczyzna wjechał w barierki. Gdy próbował odjechać z miejsca zdarzenia został zatrzymany przez policjanta będącego na urlopie. Teraz odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji będąc pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 19:00 w Izbicy.

Kierujący pojazdem marki Chevrolet zjechał z drogi i uderzył w barierki. Bezpośrednio po zdarzeniu próbował odjechać, jednak utrudniały mu to uszkodzenia pojazdu. Zdarzeniem drogowym zainteresował się przejeżdżający obok policjant z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Funkcjonariusz podjął czynności służbowe. Gdy otworzył drzwi rozbitego pojazdu, wyczuł silną woń alkoholu. Wtedy kierujący chevroletem zaczął być agresywny i w dalszym ciągu próbował oddalić się z miejsca zdarzenia. Nie stosował się do wydawanych mu poleceń. Wówczas mundurowy obezwładnił nieodpowiedzialnego kierowcę i przekazał patrolowi, który został wezwany przez świadków zdarzenia.

Podczas dalszych czynności funkcjonariuszy okazało się, że kierujący chevroletem 61-letni mieszkaniec gminy Stary Zamość ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Teraz za za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

  • Kuty
    Kuty piątek, 11 październik 2019 15:18 Link do komentarza

    Kolejny alkoholik, takich powinni z mety zamykać!!!!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us