Reklama
Reklama

Potrącenie pieszego w Łabuniach

foto: Policja foto: Policja

62-letni mężczyzna wszedł na jezdnię kilka metrów od przejścia dla pieszych. W ostatniej chwili zauważył go kierujący pojazdem marki Renault, jednak nie zdążył wyhamować. Auto uderzyło w pieszego, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 18:30, że w Łabuniach na drodze krajowej nr 17.

- Na miejscu wypadku policjanci wstępnie ustalili, że 29-latek z Zamościa kierując samochodem marki Renault potrącił pieszego, który kilka metrów za przejściem dla pieszych nagle wszedł na jezdnię. Kierujący widząc mężczyznę na drodze podjął próbę hamowania, jednak nie zdołał uniknąć zderzenia. Pieszy, 62-letni mieszkaniec gm. Łabunie z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy, natomiast od 62-latka pobrano krew do badań, ich wynik wykaże stan trzeźwości pieszego w chwili wypadku. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku i apelują o ostrożność na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us