Reklama
Reklama

Tragiczny wypadek w Gromadzie

foto: Policja foto: Policja

Kierujący BMW potrącił rowerzystę. Poszkodowany 51-latek został przewieziony do szpitala, lekarzom nie udało się go uratować. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem w m. Gromada (powiat biłgorajski).

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca BMW jechał w stronę Biłgoraja. Relacjonował, że nieoświetlonego rowerzystę zobaczył w ostatniej chwili, gdy ten najprawdopodobniej chciał skręcić w lewo. Kierujący próbował uniknąć zderzenia, jednak bezskutecznie.

Kierujący bmw a także inni świadkowie zdarzenia próbowali udzielić poszkodowanemu pierwszej pomocy. Potrącony cyklista karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Jednak pomimo starań lekarzy, życia 51-latka z gm. Biłgoraj nie udało się uratować.

33-letni kierowca BMW, mieszkaniec Biłgoraja, był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego wypadku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us