Reklama
Reklama

Hrubieszów: Białorusin wysikał się na pomnik

foto: Policja foto: Policja

Obywatel Białorusi znieważył pomnik stojący na miejskim deptaku w Hrubieszowie. Kamera monitoringu miejskiego zarejestrowała jak mężczyzna oddaje mocz na pomnik oraz niszczy kwiaty w kwietnikach. 23-latek usłyszał już zarzuty. Przestępstwo, które popełnił zagrożone jest wysoką karą grzywny lub karą ograniczenia wolności.

Do zdarzenia doszło w centrum Hrubieszowa na miejskim deptaku. Miejscowa Straż Miejska, poinformowała policjantów, że na monitoringu zauważyli jak młody mężczyzna wyrwał kwiaty z kwietników oraz znieważył pomnik historyczny, sikając na niego.

Patrol policji zatrzymał wandala. Okazało się, że 23-letni obywatel Białorusi, który przyjechał do pracy w Hrubieszowie jest nietrzeźwy i ma 2 promile alkoholu w organizmie. Kiedy mężczyzna wytrzeźwiał przyznał się do zarzucanych mu czynów tłumacząc funkcjonariuszom, że był pijany i nie wiedział co robi. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. Za przestępstwo znieważenia pomnika grozi mu wysoka grzywna lub kara ograniczenia wolności.

2 komentarzy

  • uff uff
    uff uff piątek, 23 sierpień 2019 15:22 Link do komentarza

    gdyby to był pomnik, ktoregos z Kaczynskich pewnie by bylo dozywocie

  • do debila
    do debila sobota, 24 sierpień 2019 11:03 Link do komentarza

    żenujący jesteś tęczowy rafałku

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us