Reklama
Reklama

Granat wyłowiony na spinning

foto: Policja foto: Policja

Granat moździerzowy wyłowił z rzeki Wieprz miłośnik wędkowania spinningowego. Natychmiast o znalezisku powiadomił policjantów z Nielisza, a mundurowi patrol saperski, który zneutralizował zagrożenia.

- W sobotę do Posterunku Policji w Nieliszu przyszedł mężczyzna i poinformował, że w niedalekiej odległości od posterunku wędkując na rzece Wieprz wyłowił niewybuch najprawdopodobniej z czasów drugiej wojny światowej. Zgłaszający wskazał policjantom miejsce, gdzie położył nietypowy połów. Mundurowi do czasu przyjechania powiadomionych o znalezisku saperów zabezpieczali teren przed zbliżaniem się do niewybuchu zaciekawionych osób postronnych.

Okazało się, że odnaleziony przedmiot to granat moździerzowy kal. 82 mm. długości około 30 cm. Jego neutralizacją zajął się wojskowy patrol rozminowania - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us