Reklama
Reklama

Trasa Horyszów – Hrubieszów będzie rozbudowana

Foto: GDDKiA Lublin Foto: GDDKiA Lublin

Konsorcjum firm: ZDI z Zamościa i Contek Projekt z Kielc, przedstawiło najkorzystniejszą ofertę na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej na rozbudowę DK74 na odcinku pomiędzy Horyszowem a Hrubieszowem (długość 18,7 km). Wartość oferty to ok. 2,2 mln zł - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Umowa z wykonawcą zostanie podpisana, jeśli nie wpłyną odwołania.

W postępowaniu przetargowym wpłynęło jedenaście ofert. O końcowej punktacji decydowała nie tylko cena ale również doświadczenie personelu biur projektowych.

Przypomnijmy, że niedawno GDDKiA podała najkorzystniejsze oferty na opracowanie dokumentacji dla odcinka DK74 od Hrubieszowa do przejścia granicznego w Zosinie (13,8 km, Europrojekt Gdańsk) oraz od Klemensowa do Zamościa (13,9 km, Highway). Dzisiejsze rozstrzygnięcie dotyczy ostatniego z dziesięciu odcinków DK74 od Janowa Lubelskiego do granicy z Ukrainą, które mają zostać gruntowanie rozbudowane. Na jedenastym, pomiędzy Frampolem i Gorajcem już trwają prace budowlane. W sumie rozbudowanych zostanie blisko 110 km tej trasy.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us