Reklama
Reklama

Kierowca zginął na miejscu. Pasażerowie trafili do szpitala

foto: Policja foto: Policja

Tragiczny wypadek wydarzył się w piątek w m. Stara Wieś, w powiecie krasnostawskim. 56-latek stracił panowanie nad autem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę. Kierujący poniósł śmierć na miejscu, a dwóch pasażerów trafiło do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 17:00 w miejscowości Stara Wieś na DW-843.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 56-latek kierujący samochodem marki Opel Vectra stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę. Niestety w wyniku zdarzenia 56-latek z gm. Kraśniczyn pomimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia. Razem z nim autem podróżowało dwóch pasażerów, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Droga w miejscu wypadku przez kilka godzin była zablokowana, a ruch odbywał się po wyznaczonych przez policjantów objazdach.

Policjanci na miejscu zdarzenia wykonywali czynności pod nadzorem prokuratura. Teraz prowadzone jest postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego wypadku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us