Reklama
Reklama

Matka była tak pijana, że nie mogła trafić butelką do buzi niemowlaka

foto: Policja foto: Policja

Matka była tak pijana, że nie mogła trafić butelką z jedzeniem do buzi niemowlaka. Miała ponad 3 promile. Wezwany na miejsce ojciec dziewczynki miał prawie 2 promile.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 10:00 w niewielkiej wsi, w gminie Potok Górny (powiat biłgorajski). Policjanci w mieszkaniu zastali 32 letnią kobietę i dwójkę dzieci, 1 miesięczną dziewczynkę i 5 letniego chłopca.

Jak relacjonują mundurowi, kobieta znajdująca się w stanie upojenia alkoholowego usiłowała karmić butelką niemowlę, nie mogła jednak trafić do buzi dziecka, wypowiadała się bełkotliwie i nieracjonalnie. Kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu

Na miejscu pojawił się też 39 letni konkubent kobiety. Mężczyzna miał prawie 2 promile w organizmie.

Funkcjonariusze wspólnie z babcią, która poinformowała ich o sytuacji, zajęli się dziećmi i wezwali karetkę pogotowia. Dzieci zostały przewiezione do szpitala. Po wykonaniu niezbędnych badań 5 letni chłopiec został przekazany pod opiekę 69 letniej babci a jego miesięczna siostrzyczka pozostała w szpitalu na obserwacji.

Nieodpowiedzialni rodzicie zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszą zarzuty. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us