Reklama

Biłgoraj: "Wnuczkowie" zatrzymani

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kolejne próby oszustwa metodą "na wnuczka". Tym razem policjanci zatrzymali osoby, które miały zgłosić się po odbiór pieniędzy. To dwaj mieszkańcy Biłgoraja. Usłyszeli zarzut usiłowania oszustwa za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach oszuści ponownie usiłowali wyłudzić pieniądze.

Tylko w piątek biłgorajscy policjanci odnotowali 9 kolejnych zgłoszeń gdzie sposób działania oszustów był taki sam. Na telefon dzwoniła osoba podająca się za kogoś bliskiego i informowała, że pilnie potrzebuje pieniędzy. Na szczęście nikt nie dał się oszukać. Policjanci ustalili, że do jednej z rodzin, ktoś ma przyjechać po odbiór pieniędzy.

Zatrzymano dwóch mieszkańców Biłgoraja. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyźni w wieku 33 i 34 lat mieli pełnić rolę tzw. odbieraczy pieniędzy, czyli zgłaszać się po pieniądze do osób, które dałyby się podejść oszustom. Zostali osadzeni w policyjnym areszcie a następnie usłyszeli zarzut usiłowania oszustwa. Grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us