Reklama

24-latek uderzył kobietę i zabrał jej pieniądze

foto: Policja foto: Policja

Policjanci zatrzymali 24–letniego mieszkańca gminy Łabunie. Mężczyzna dokonał rozboju na 29–letniej kobiecie, z którą wcześniej spożywał alkohol. Uderzył ją i wyciągnął z jej torebki dowód osobisty oraz pieniądze.

Do zdarzenia doszło w minioną środę.

Jak informuje policja, podczas wspólnego spożywania alkoholu między 24-latkiem, a 29-letnią kobietą doszło do kłótni. W pewnym momencie mężczyzna uderzył kobietę, a z torebki zabrał jej dowód osobisty i pieniądze. 29-letnia mieszkanka gminy Krynice o zdarzeniu powiadomiła mundurowych. Kobieta została przewieziona do szpitala, na szczęście obrażenia jakich doznała okazały się niegroźne, po opatrzeniu zwolniona została do domu.

24-latek został zatrzymany w busie, którym zamierzał pojechać do domu. Mężczyzna usłyszał już zarzut rozboju. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z kodeksem karnym czyn ten zagrożony jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us