Reklama
Reklama

Werbkowice: Poszukiwany na podstawie ENA zatrzymany we Włoszech

foto: Policja foto: Policja

Na terenie Włoch zatrzymano 36- letniego mieszkańca gminy Werbkowice, który był poszukiwany przez policjantów na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Mężczyzna wczoraj został przewieziony do Polski. Odpowie między innymi za przestępstwa narkotykowe, oszustwa, kradzieże i włamania.

Mężczyzna był poszukiwany przez hrubieszowskich policjantów na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania. Został zatrzymany we Włoszech. Katalog przestępstw, które popełnił od 2004 roku jest długi. Będzie odpowiadał między innymi za przestępstwa narkotykowe, oszustwa, kradzieże i włamania. Jak ustalono mieszkaniec gminy Werbkowice odsiadywał również karę pozbawienia wolności na terenie Włoch za przestępstwa, które popełnił na terenie tego państwa.

Teraz 36-latek trafi do zakładu karnego w celu odbycia kary za popełnione przestępstwa.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us