Reklama
Reklama

Tomaszów Lub.: 7 kierowców straciło uprawnienia

foto: Policja foto: Policja

Tylko w ciągu dwóch dni tomaszowscy policjanci zatrzymali siedmiu kierowcom prawo jazdy. Rekordziści jechali przez teren zabudowany 156 km/h, czyli o 106 km/h za szybko.

W niespełna półtorej godziny Policjanci Ruchu Drogowego tomaszowskiej komendy zatrzymali czterech kierowców, którzy w miejscowości Łubcze znacznie przekroczyli dopuszczalną prędkość. Jako pierwszy na policyjny radar wpadł mieszkaniec gm. Tarnawatka. 54-latek jadąc pojazdem marki Audi przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 60 km/h. Niechlubnym rekordzistą tego dnia był 19-letni kierowca volkswagena, który miał na liczniku 138 km/h. Następnie policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 31-letniego mieszkańca gm. Ulhówek, który jechał volkswagenem 105 km/h na 50. Później kolejny 19-latek przekroczył dopuszczalną prędkość. Młody kierowca z gm. Jastków jechał za szybko o 53 km/h.

Wczoraj policjanci zatrzymali trzech kierowców w miejscowości Żulice. W ciągu kilku minut stracili oni swoje uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Jako pierwszy o godz. 13:45 został zatrzymany pierwszy z nich. 31-latek z gm. Telatyn, jadąc swoim samochodem przekroczył dopuszczalną prędkość o 65 km/h. Kilka minut później zostało zatrzymanych dwóch kolejnych piratów drogowych - 26-latek i 21-latek również z gm. Telatyn. Obaj pędzili z taką samą prędkością. Pomiar wskazał 156 km/h, czyli o ponad 100 km/h za szybko. Wszyscy stracili uprawnienia na najbliższe 3 miesiące.

Policja apeluje o zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us