Reklama
Reklama

Śmiertelne potrącenie w Starym Zamościu. Spawca uciekł z miejsca wypadku

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Tragiczne zdarzenie w Starym Zamościu. 36 latek został potrącony przez pojazd, którego kierowca uciekł z miejsca wypadku. Pieszy zmarł. Wszystkie osoby, które były świadkami bądź posiadają informację na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z policją.

- Informację otrzymaliśmy dzisiaj przed godz. 7:00 rano. Osoba zgłaszająca przejeżdżając przez Stary Zamość zauważyła w przydrożnym rowie leżącego mężczyznę. Kilka minut później na miejscu byli już policjanci. Przez kilka godzin trwały oględziny miejsca, w którym odnalezione zostały zwłoki. Mundurowi ustalili tożsamość ofiary, to 36 letni mieszkaniec gm. Stary Zamość. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36 latek jest ofiarą wypadku drogowego. Mężczyzna został potrącany przez nieustalony dotychczas pojazd, którego kierowca uciekł z miejsca zdarzenia nieudzielając pomocy poszkodowanemu - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci poszukują kierowcy auta, które potrąciło 36-latka. Apelują o pomoc do osób, które były świadkami zdarzenia lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us