Reklama
Reklama

Wiózł ludzi do pracy. Kierowca busa miał 1,7 promila

foto: Policja foto: Policja

Prawie 1,7 promila alkoholu w organizmie miał kierowca busa, którego wczoraj w Żółkiewce zatrzymali do kontroli policjanci. W takim stanie mężczyzna wiózł do pracy trzech swoich kolegów.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 7:00 w miejscowości Żółkiewka.

Policjanci z krasnostawskiej drogówki zatrzymali busa marki Volkswagen. W trakcie kontroli okazało się, że auto prowadzi 34-letni mieszkaniec powiatu olkuskiego. Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna miał w swoim organizmie prawie 1,7 promila alkoholu. W tym stanie wiózł do pracy swoich trzech kolegów.

W dalszą drogę za kierownicą busa usiadł trzeźwy pasażer, a 34-latek trafił na komendę. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i sporządzili dokumentację do sądu, który zadecyduje o jego dalszym losie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us