Reklama
Reklama

Potrącenie pieszej na krajowej 17-stce

foto: Policja foto: Policja

Kierowca Seata potrącił kobietę, która przechodziła przez jezdnię. Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym, na drodze krajowej nr 17. 73-letnia mieszkanka gm. Krasnystaw trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 8:00, w miejscowości Zakręcie (gm. Krasnystaw).

Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący pojazdem marki Seat, 29-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego potrącił przechodzącą przez jezdnię 73-latkę. Wstępne ustalenia wskazują, iż kobieta wyszła ze swojej posesji i przechodziła do samochodu znajomej, który zatrzymał się po drugiej stronie jezdni. Gdy była już na dalszym pasie ruchu, została potrącona przez jadącego w kierunku Krasnegostawu seata. Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Wyjaśnianiem dokładnych przyczyn wypadku zajmują się funkcjonariusze z krasnostawskiej komendy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us