Reklama
Reklama

Wjechała do rowu, miała 3,5 promila

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

32-latka straciła panowanie nad autem i wjechała do rowu. Po zbadaniu jej stanu trzeźwości okazało się, że ma blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj hrubieszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na terenie gminy Dołhobyczów funkcjonariusze Straży Granicznej ujawnili w przydrożnym rowie pojazd marki Mazda. Za kierownicą siedziała kobieta. 32-latka nie posiadała żadnych widocznym obrażeń ciała. Uszkodzeniu uległa cała przednia część nadwozia samochodu.

Po sprawdzeniu przez policjantów stanu trzeźwości kierującej okazało się, że ma blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej do 2 lat pozbawiania wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us