Reklama
Reklama

Brody Małe: Wjechał do rowu, miał ponad 2,5 promila

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ponad 2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca Forda, który wjechał do rowu w miejscowości Brody Małe pod Szczebrzeszynem. Na szczęście ze zdarzenia wyszedł bez obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Brodach Małych kierowca samochodu osobowego forda wjechał do przydrożnego rowu. Zgłaszający powiedział również, że kierowca o własnych siłach wyszedł z pojazdu, a jego zachowanie wskazuje na to, że jest pijany. Interweniujący policjanci potwierdzili przypuszczenia zgłaszającego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 36-latek kierujący fordem w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Mundurowi ustalili również, że przyczyną kolizji była utrata panowania nad pojazdem spowodowana nadmierną prędkością oraz przede wszystkim stanem nietrzeźwości kierowcy forda - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Okazało się również, że miłośnik jazdy na „podwójnym gazie” nie posiada także uprawnień do kierowania pojazdami. Na szczęście 36-latek ze zdarzenia wyszedł bez obrażeń - dodaje.

Za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji oraz prowadzenie pojazdu bez wymaganych uprawnień odpowie przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us