Reklama
Reklama

Wywrócił się podczas jazdy crossem. Był nietrzeźwy

foto: Policja foto: Policja

29-latek mając w organizmie blisko pół promila alkoholu motocyklem jeździł po polach w miejscowości Niedzieliska. Stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, miłośnik krosowej jazdy motocyklowej jeżdżąc po nieużytkach rolnych nagle najechał na skarpę ziemi, stracił panowanie nad jednośladem i doprowadził do przewrócenia pojazdu. Wezwana na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 29-latka do szpitala. Mundurowi natomiast zbadali jego trzeźwość, w organizmie miał blisko pół promila alkoholu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci apelują o rozsądek i wyobraźnię. - Pamiętajmy, że alkohol zwalnia czas naszej reakcji na bodźce, wywołuje problemy z koncentracją i obniża zdolność realnej oceny sytuacji. Pod działaniem alkoholu dochodzi również do błędnej oceny własnych możliwości i umiejętności - przestrzega rzeczniczka.

1 komentarz

  • buhahahaha
    buhahahaha niedziela, 21 październik 2018 21:13 Link do komentarza

    jaka cenzura :) nie wiedzialem ze RODO obejmuje tez motory :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us