Reklama
Reklama

Był tak pijany, że wypadł z ciągnika

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

"Kierujący traktorem był tak pijany, że wypadł z jadącego pojazdu" - informują tomaszowscy policjanci. Dodają, że wczoraj na terenie powiatu tomaszowskiego doszło do dwóch zdarzeń z udziałem ciągników rolniczych.

Pierwsze miało miejsce około godziny 17:30 w miejscowości Czermno. Doszło tam do wypadku z udziałem traktora i osobówki.

Jak wynikało z relacji 45-letniej kierującej Volkswagenem, podczas wyprzedzania ciągnika, jak już była na wysokości ładowacza czołowego zauważyła, że pojazd zaczyna skręcać w lewo. Kobieta, aby uniknąć zderzenia zjechała na pobocze, mimo tego traktor uderzył w prawy bok osobówki. Ciągnikiem John Deere kierował 16-letni mieszkaniec gm. Tyszowiec. Do pojazdu podczepiany był  ładowacz czołowy oraz rozrzutnik z obornikiem. Jak się okazało, młodzieniec wziął traktor nie pytając o to nikogo, bo chciał pomóc w gospodarstwie.

Drugie zdarzenie miało miejsce przed godziną 23:00 w miejscowości Kmiczyn.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu mężczyzny przez ciągnik i ucieczce kierowcy z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, prawdziwy przebieg zdarzenia był całkiem inny. Potrąconym mężczyzną, który leżał przy ciągniku Massey Ferguson był kierujący tym ciągnikiem. Wypadł z niego podczas jazdy. Powodem wypadnięcia było najprawdopodobniej uśnięcie mężczyzny i alkohol. 39-letni mieszkaniec gm. Łaszczów miał w organizmie ponad 3 promile.

Sąd zdecyduje na jak długo 39-latek straci prawo jazdy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us