Reklama

Tragiczny wypadek pod Tomaszowem. 19-latka zginęła na miejscu

foto: Policja foto: Policja

To kolejny tragiczny wypadek w naszym regionie. W Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych. 19-letnia pasażerka mondeo zginęła na miejscu. W fordzie znajdowało się jeszcze dwóch mężczyzn, jeden z nich jest w stanie bardzo ciężkim.

Do wypadku doszło dzisiaj (11.09) o godzinie 2:00 w Dąbrowie Tomaszowskiej. Doszło do czołowego zderzenia Forda Mondeo i Skody Octavii.

Jak wynika z ustaleń policjantów uczestnicy wypadku to obywatele Ukrainy. Skodą jechały cztery osoby, które zostały przewiezione do szpitali w Tomaszowie Lubelskim i w Zamościu. Kierujący to 29-latek i pasażerowie: kobieta w wieku 27-lat, oraz dwóch mężczyzn 38 i 29-lat. Fordem podróżowały 3 osoby. 19-letnia pasażerka mondeo zginęła na miejscu, natomiast dwóch mężczyzn trafiło do szpitala. Jeden z nich jest ciężko ranny, drugi ma ogólne potłuczenia.

Droga krajowa nr 17 była przez kilka godzin zablokowana. Na miejscu wykonywali czynności procesowe policjanci pod nadzorem prokuratora.

Trwa ustalanie przebiegu całego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us