Reklama

Areszt dla kierowcy, który potrącił rowerzystę i odjechał

32-latek odpowie za potrącenie rowerzysty i ucieczkę z miejsca wypadku, foto: Policja 32-latek odpowie za potrącenie rowerzysty i ucieczkę z miejsca wypadku, foto: Policja

Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 32 letni mieszkaniec gm. Krasnystaw. Mężczyzna odpowie za potrącenie rowerzysty i ucieczkę z miejsca wypadku. Miał w organizmie 1,7 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło 3 maja w Siennicy Nadolnej. 15-letni rowerzysta został potrącony przez wyprzedzający go samochód osobowy. Jak wynikało z relacji świadków, kierujący volkswagenem odjechał z miejsca zdarzenia. Poszkodowany nastolatek doznał obrażeń ciała w postaci złamań.

Poszukiwaniem pojazdu i osób nim podróżujących zajęli się krasnostawscy policjanci. Jeszcze tego samego dnia mundurowi odnaleźli auto i zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 18-32 lat. Samochód posiadał uszkodzenia świadczące o tym, że mógł brać udział w zdarzeniu. Był zaparkowany na terenie jednej z posesji w gminie Krasnystaw.

Mundurowi ustalili, że pojazdem w chwili zdarzenia kierował 32 latek z gm. Krasnystaw. Mężczyzna będzie odpowiadał za jazdę w stanie nietrzeźwości i naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowy. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

1 komentarz

  • Pragmatyk
    Pragmatyk poniedziałek, 08 maj 2017 21:20 Link do komentarza

    A znajomi tego delikwenta udają, że są oburzeni tym aresztem. A przecież skoro uciekł, to jasne że dozór nie wystarczy, bo ponownie może uciec. Poza tym, za takie coś ma raczej murowaną bezwzględną odsiadkę, więc areszt do czasu wydania wyroku zaliczą mu do odbycia kary. No chyba że byłby sędzią, to może dałoby się zrobić coś jak tutaj http://pamietnikwindykatora.pl/2016/12/29/sedzia-poswiadcza-nieprawde/ ale pewnie nie jest sędzią.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us