Reklama
Reklama

Nastawiła ziemniaki i zasnęła. Spaleniznę wyczuł policjant

foto: Policja foto: Policja

Dzielnicowy biłgorajskiej policji uratował kobietę i jej mieszkanie przed spaleniem. Funkcjonariusz przechodząc obok jednego z bloków na ul. Nadstawnej w Biłgoraju poczuł zapach spalenizny. Jak się okazało, nietrzeźwa 56-latka nastawiła w garnku ziemniaki i … zasnęła.

"Wczoraj tuż przed godziną 17:00 podczas pełnienia służby dzielnicowy sierż. Łukasz Peć przechodząc obok jednego z bloków na ul. Nadstawnej w Biłgoraju poczuł zapach spalenizny. Po wejściu na klatkę schodową ustalił, że zapach ten dochodzi z jednego z mieszkań. Policjant natychmiast zaczął dobijać się do mieszkania. W pewnym momencie drzwi otworzyła zdziwiona, zdezorientowana i zaspana kobieta. Mieszkanie było całe zadymione. Jak się okazało nietrzeźwa 56-latka nastawiła ziemniaki i… zasnęła" - informuje policja. 

Kobieta tłumaczyła, że położyła się tylko na chwilę, bo była zmęczona. Sierż. Łukasz Peć wyłączył kuchenkę i ugasił palące się jedzenie. Skończyło się tylko na spalonym garnku.

56-latka odpowie przed sądem za nieostrożne obchodzenie się z ogniem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us