Reklama

Pijana podróż zakończona dachowaniem

21-latek w wyniku niedostosowania prędkości na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) 21-latek w wyniku niedostosowania prędkości na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Prawię promil alkoholu miał w organizmie 21 latek z gminy Biłgoraj, który w niedzielny wieczór zakończył jazdę audi na dachu. Na dodatek, młodzieniec nie miał uprawnień do kierowania. Szczęśliwie nie odniósł obrażeń.

Jak informuje policja, 21-latek z gminy Biłgoraj w niedzielny wieczór wybrał się na przejażdżkę audi. W Woli Dużej, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem zjechał na lewy pas drogi i do rowu. Pojazd przewrócił się na dach.

21 latek miał w organizmie niespełna promil alkoholu, nie posiadał także uprawnień do kierowania. Kierowca nie odniósł obrażeń, podróżował sam.

Teraz za swój wyczyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us