Reklama
Reklama

Hrubieszów: Policjanci odzyskali skradziony rower

foto: Policja foto: Policja

Warty ponad 1000 złotych rower zniknął z piwnicy jednego z bloków mieszkalnych w Hrubieszowie. Policjanci odzyskali rower tego samego dnia. Złodziejem okazał się 24-letni mieszkaniec Hrubieszowa.

W miniony weekend hrubieszowscy policjanci zostali poinformowani o kradzieży roweru wartego ponad 1000 zł. Jednoślad znajdował się w niezamkniętej piwnicy jednego z bloków mieszkalnych. Kiedy właściciel zorientował się, że pojazd zniknął poinformował policjantów. Jeszcze tego samego dnia hrubieszowscy kryminalni ustalili sprawcę kradzieży. Okazał się nim 24-letni hrubieszowianin. Policjanci ustalili również, że mężczyzna próbował sprzedać skradzione mienie.

Funkcjonariusze odzyskali jednoślad. 24-latek odpowie przed sądem za kradzież. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us