Reklama
Reklama

Szczęśliwy finał poszukiwań 36-latka

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Kilka godzin trwały poszukiwania 36-latka z gminy Szczebrzeszyn. Jak informuje policja, mężczyzna w sobotnie popołudnie w złym stanie emocjonalnym wyjechał z domu samochodem w nieznanym kierunku. O pomoc w jego odnalezieniu poprosił zaniepokojony brat.

- W sobotni wieczór dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację o zaginięciu 36-latka z gminy Szczebrzeszyn. O zaginięciu poinformował zaniepokojony o jego życie brat. Przekazał, że 36-latek w złym stanie psychicznym wyjechał z domu samochodem w nieznanym kierunku. Do bliskich napisał wiadomość, która bardzo ich zaniepokoiła – obawiali się, że mężczyzna może zrobić sobie krzywdę - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Próbowali dodzwonić się do zaginionego, jednak telefon był nieaktywny. Przez kilka godzin mundurowi patrolowali okoliczne miejscowości szukając zaginionego oraz jego pojazdu - dodaje.

Akcja zakończyła się pomyślnie. Policji odnaleźli mężczyznę w samochodzie zaparkowanym na jednej z polnych ulic w gminie Zamość. - Jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo, jednakże przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła mężczyznę na dalsze badania do szpitala - informuje rzeczniczka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us