Reklama

Blisko 4 promile w organizmie, brak uprawnień i samochód, który zabrał znajomemu

Przeprowadzone przez policjantów badanie pokazało, że kierowca w organizmie miał blisko 4 promile alkoholu, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Przeprowadzone przez policjantów badanie pokazało, że kierowca w organizmie miał blisko 4 promile alkoholu, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Skrajnie nieodpowiedzialnego kierowcę zatrzymali inni kierowcy. 43-latek jechał audi przez Niedzieliska całą szerokością jezdni. Miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie, nie posiadał prawa jazdy a samochód, którym kierował zabrał swojemu znajomemu.


- Przeprowadzone przez policjantów badanie pokazało, że kierowca - 43-letni mieszkaniec gm. Radecznica - w organizmie miał blisko 4 promile alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania. Samochód zaś, którym poruszał się nie stanowił jego własności. Mężczyzna zabrał go swojemu koledze z którym wcześniej podróżował jako pasażer. 43-latek, wykorzystał moment, kiedy kierowca opuścił pojazd. Wówczas przesiadł się na jego miejsce, uruchomił silnik i odjechał - informuje podinsp. Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.

Za popełnione czyny mężczyzna odpowie przed Sądem. Krótkotrwałe użycie pojazdu i jazda w stanie nietrzeźwości to przestępstwa, za które grozić może kara nawet 5 lat więzienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us