Reklama

Spłonął warsztat i trzy auta

foto: Policja foto: Policja

Do pożaru warsztatu samochodowego doszło wczoraj w Krasnymstawie. Doszczętnie spłonęły trzy znajdujące się wewnątrz samochody. Policjanci wraz z prokuratorem ustalają okoliczności pożaru.

Pożar wybuchł przed godziną 14:00 przy ul. Kościuszki.

Pomimo akcji gaśniczej doszczętnie spłonął warsztat wraz z wyposażeniem oraz znajdujące się wewnątrz trzy samochody. Należały one do klientów zakładu.

Jak ustalili policjanci, w chwili wybuchu pożaru w wewnątrz pracował jeden pracownik. Na szczęście nie odniósł on żadnych obrażeń. Właściciel wartość strat wstępnie oszacował na 150 tys. zł.

Na miejscu do późnych godzin pracowali policjanci z wydziału kryminalnego wraz z technikami krasnostawskiej komendy. Na dziś zaplanowane są dalsze czynności z udziałem biegłego z zakresu pożarnictwa. Postępowanie w tej sprawie prowadzą krasnostawscy policjanci wraz z prokuratorem. Ma ono na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności oraz przyczyn pożaru.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us