Reklama
Reklama

Zderzenie dwóch busów w Starej Wsi

Kierujący volkswagenem ob. Ukrainy z zjechał ze swojego pasa ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka busem, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, materiał poglądowy) Kierujący volkswagenem ob. Ukrainy z zjechał ze swojego pasa ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka busem, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, materiał poglądowy)

W miejscowości Stara Wieś na trasie Janów Lubelski - Zamość doszło do zderzenia dwóch busów. Jeden z kierowców, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z innym busem. Policja informuje, że w miejscu wypadku nie ma już utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło dzisiaj rano na drodze krajowej 74. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący volkswagenem ob. Ukrainy z nieustalonych przyczyn zjechał ze swojego pasa ruchu i zderzył się z jadącym z przeciwka busem - również volkswagenem.

Do szpitala zabrano trzech mężczyzn, ob. Ukrainy. Jeden z nich już opuścił szpital.

Po wypadku droga był zablokowana dla ruchu. Teraz - jak informuje policja - ruch w miejscu zdarzenia odbywa się już normalnie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us