Reklama

Ukrainiec kierował ciężarówką. Miał ponad 1,5 promila

Kierowca tłumaczył się, że nic nie pił tylko zażył krople na serce, foto: archiwum Kierowca tłumaczył się, że nic nie pił tylko zażył krople na serce, foto: archiwum

1,5 promila miał w organizmie ukraiński kierowca ciężarówki, który w Krynicach przekroczył prędkość o 36 km/h. 55-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia. Sąd zadecyduje o jego dalszym losie.

Jak informuje policja, w sobotę przed godz. 17:00 policjanci zatrzymali ciężarówkę, która przez teren zabudowany w m. Krynice, jechała 86 km/h. Kierującym okazał się 55-letni obywatel Ukrainy. Podczas kontroli policjanci wyczuli woń alkoholu od mężczyzny. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyzna tłumaczył się, że nic nie pił tylko zażył krople na serce. Samochód ciężarowy marki Renault został odholowany na strzeżony parking. Obywatel Ukrainy został zatrzymany w pomieszczeniu dla osób tymczasowo zatrzymanych do wytrzeźwienia. Dzisiaj sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us