Reklama
Reklama

Józefów: Chciał wysadzić dom w powietrze

Tragedii zapobiegli policjanci, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Tragedii zapobiegli policjanci, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Policjanci z posterunku w Józefowie uratowali mężczyznę, który chciał wysadzić swój dom w powietrze. 57-latek odkręcił butlę z gazem. Mężczyzna był pijany, miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek.

Policjanci otrzymali informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o tym, że jeden z mieszkańców gm. Józefów może potrzebować pomocy. Zachodziło podejrzenie, że 57-latek odkręcił w domu butlę z gazem i może wysadzić dom w powietrze. Policjanci z Józefowa pod wskazanym adresem zastali zamknięte drzwi oraz wygaszone światła. Świecąc latarkami przez okno zauważyli, że w kuchni obok pieca stoi butla gazowa. Z uwagi na podejrzenie, że może ulatniać się gaz, funkcjonariusze postanowili wejść do środka. Wyważyli drzwi. Wewnątrz czuć było gaz. W pomieszczeniu przebywał 57-letni mężczyzna. Funkcjonariusze wyprowadzili go na zewnątrz.

57-latek miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Na szczęście nic mu się nie stało.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us