Reklama

Kolizja trzech aut. Główny winowajca to ... jastrząb

Jastrząb uszkodził szybę, pogiął dach i wyrwał antenę CB radia, foto: Policja Jastrząb uszkodził szybę, pogiął dach i wyrwał antenę CB radia, foto: Policja

Jastrząb uderzył w BMW, uszkodził szybę, dach i wyrwał antenę CB radia. Widząc to zdarzenie kierująca Volkswagenem nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył Audi, które uderzyło w tył kolejnego Audi.

Takie nietypowe zdarzenie miało miejsce w czwartek w Biłgoraju na ul. Jana Pawła II.

Jak informuje policja, w przednią szybę BMW kierowanego przez 20-latek z gm. Biłgoraj uderzył jastrząb. Ptak uszkodził szybę, pogiął dach i wyrwał antenę CB radia. Kierowca włączył światła awaryjne i zaczął zjeżdżać na pobocze. W tym samym czasie za BMW jechało kilka samochodów.

40-latka kierująca Volkswagenem nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzyła w tył pojazdu marki Audi Q5, które uderzyło w tył Audi A 4. Kierująca VW za spowodowanie kolizji otrzymała mandat i punkty karne.

Na szczęście nikt nie ucierpiał. Bez szwanku wyszedł również jastrząb, który poleciał dalej. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us