Reklama
Reklama

Wpadł podczas załadunku kradzionego dębu

Złodziej wpadł podczas załadunku kradzionego dębu, foto: Policja Złodziej wpadł podczas załadunku kradzionego dębu, foto: Policja

Policjanci z Miączyna zatrzymali 39-latka, który z prywatnego lasu kradł drzewo. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa w momencie załadunku skradzionego dębu. 39-latek już usłyszał zarzuty.

Wczoraj policjanci z Miączyna powiadomieni zostali o kradzieży drzewa. 59-letni mieszkaniec gm. Miączyn informował, że z jego leśnej działki położonej w miejscowości Świdniki złodziej wyciął warte 1500 złotych drzewo dębu.

Policjanci zatrzymali złodzieja. To 39-letni mieszkaniec gm. Miączyn. Policjanci zatrzymali mężczyznę w lesie, podczas załadunku. Dąb pocięty został na kilka kawałków i umieszczony na przyczepie ciągnika.

39-latek usłyszał zarzuty wyrębu i kradzieży drzewa. Sprawą mężczyzny wkrótce zajmie się sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, czyn którego się dopuścił zagrożony jest karą 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us