Reklama

Groźny wypadek na obwodnicy Krasnegostawu

Do wypadku doszło w poniedziałek, tuż przed godziną 10:00, foto: Policja Do wypadku doszło w poniedziałek, tuż przed godziną 10:00, foto: Policja

Kierujący volkswagen nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu mitsubishi. Siła uderzenia wybiła samochód w powietrze, jedno z aut uderzyło w latarnię na wysokości prawie trzech metrów.

Do wypadku doszło w poniedziałek, tuż przed godziną 10:00 na obwodnicy Krasnegostawu.

Jak informuje policja, kierowca volkswagena wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na obwodnicę, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki mitsubishi. Kierujący nim 42-letni mieszkaniec Lublina nie zdołał wyhamować i uderzył w tył volkswagena. Siła uderzenia była tak duża, że wyrzuciła auto z jezdni wprost na przydrożną latarnię. Pojazd został wybity do góry i uderzył w nią na wysokości prawie 3 metrów nad ziemią.

Całe zdarzenie rozegrało się na oczach patrolujących ten rejon policjantów z krasnostawskiej drogówki. Mundurowi od razu udzielili uczestnikom pierwszej pomocy. Na miejscu interweniowało pogotowie, straż pożarna oraz pogotowie energetyczne.

Na szczęście kierującemu volkswagenem 19-latkowi z gminy Krasnystaw nic poważnego się nie stało. U drugiego kierowcy również skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Mężczyźni podróżowali sami, byli trzeźwi.

Policjanci zatrzymali 19-latkowi prawo jazdy oraz skierowali wniosek o ukaranie do sądu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us