Reklama

Miała 3 promile, opiekowała się dwójką dzieci

Policjanci apelują do rodziców i opiekunów o zachowanie trzeźwości i zdrowego rozsądku, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Policjanci apelują do rodziców i opiekunów o zachowanie trzeźwości i zdrowego rozsądku, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Blisko 3 promile alkoholu miała w organizmie 29-letnia matka, która opiekowała się trzymiesięcznym oraz 11-letnim dzieckiem. O zdarzeniu hrubieszowskich policjantów powiadomiły pracownice miejskiego ośrodka pomocy. Dzieci trafiły pod opiekę ciotki.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Hrubieszowie.

Jak informuje policja, po godzinie 13:00 zostali wezwani do jednego z mieszkań. Z relacji pracownic miejskiego ośrodka pomocy wynikało, że 29-letnia kobieta jest pijana i ma pod opieką dwójkę dzieci. Badanie wykazało blisko 3 promile alkoholu w jej organizmie. Razem z nią w domu przebywało trzymiesięczne i 11-letnie dziecko. Dzieci trafiły pod opiekę ciotki.

Policjanci ustalają teraz wszystkie okoliczności zdarzenia. O dalszym losie kobiety zadecyduje sąd.

Policjanci apelują do rodziców i opiekunów o zachowanie trzeźwości i zdrowego rozsądku. Za narażenie dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us