Reklama

Bondyrz: Kto widział Czesława Staszczuka?

Zaginiony Czesław Staszczuk, foto: Policja Zaginiony Czesław Staszczuk, foto: Policja

Zamojscy policjanci poszukują zaginionego Czesława Staszczuka. Mężczyzna pod koniec grudnia opuścił miejsce zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z zamojską policją.

Zaginiony to Czesław Staszczuk urodzony 12 września 1952 r., zamieszkały w Bondyrzu (gmina Adamów). Mężczyzna 21 grudnia ubiegłego roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost – ok. 160 cm, waga – ok. 60kg, szczupła budowa ciała, włosy siwe szpakowate, oczy niebieskie, twarz pociągła. W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową koloru jasnego typu trzy czwarte, czarne materiałowe spodnie, popielatą czapkę, gumofilce.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 2, 20-400 Zamość, tel. (84) 677-14-17 lub numerem alarmowym 997/112 najbliższej jednostki Policji.

1 komentarz

  • Grzesiek
    Grzesiek czwartek, 05 kwiecień 2018 16:19 Link do komentarza

    Dziś koło godziny 9:00 wyłowiono jego ciało ze stawu w Bondyrzu, Policja podała że to prawdopodobnie on.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us