Reklama
Reklama

Majdan Górny: Opel zderzył się z gimbusem, na szczęście nikomu nic się nie stało

Autobus przodem wjechał do rowu, foto: Policja Autobus przodem wjechał do rowu, foto: Policja

Do groźnie wyglądającego zdarzenia na drodze doszło dziś rano w m. Majdan Górny w pow. tomaszowskim. Kierujący oplem 22-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z autobusem wiozącym dzieci do szkoły. Pojazdem podróżowało 16 dzieci wraz opiekunem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący osobowym oplem na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka autobusem. Gimbusem podróżowało 16 dzieci wraz z opiekunką, które jechały do miejscowej szkoły. Autobus przodem wjechał do rowu. Chociaż zdarzenie wyglądało groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Oplem kierował 22-letni mieszkaniec gm. Tomaszów. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za spowodowanie realnego zagrożenia bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego.

Kierujący byli trzeźwi.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us