Reklama

Potok Górny: Mężczyzna szedł bez spodni i butów. Przed wychłodzeniem uratowali go policjanci

Przed wychłodzeniem uratowali go policjanci, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Przed wychłodzeniem uratowali go policjanci, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Policjanci z Posterunku Policji w Potoku Górnym (powiat biłgorajski) podczas patrolu zauważyli idącego poboczem mężczyznę bez spodni i butów. Jak ustalili mundurowi, był to 46-letni mieszkaniec gminy Potok Górny. Mężczyzna trafił pod opiekę rodziny.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór, około godziny 20:00.

Mężczyzna szedł lewym poboczem, nie miał na sobie spodni ani butów. Jak informują policjanci, umieścili mężczyznę w radiowozie. Na zewnątrz panowała minusowa temperatura.

Jak relacjonują policjanci, półnagi pieszy nie chciał powiedzieć jak się nazywa ani gdzie mieszka, mężczyzna znajdował się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Stróże prawa rozpytali okolicznych mieszkańców i ustalili, że mężczyzna to 46-letni mieszkaniec gminy Potok Górny. Zmarzniętego mężczyznę przekazali pod opiekę rodzinie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us