Reklama

Krasnystaw: Potrącenie 17-latka na przejściu dla pieszych. Wideo ze zdarzenia

Do wypadku doszło na ul. Okrzei w Krasnymstawie, foto: Policja Do wypadku doszło na ul. Okrzei w Krasnymstawie, foto: Policja

Wyglądało bardzo groźnie. Samochód wjechał w nastolatka na przejściu dla pieszych. Kierująca osobowym audi straciła prawo jazdy. Na szczęście obrażenia jakie odniósł 17-latek nie były poważne.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 11.30 na ul. Okrzei w Krasnymstawie. 

-Kierująca audi 51-letnia mieszkanka Krasnegostawu na oznakowanym przejściu dla pieszych najechała na 17-latka. Jak ustalili policjanci mieszkaniec Krasnegostawu przechodził przez przejście od strony prawej - patrząc z punktu widzenia kierującej. Nie zauważyła ona młodzieńca pomimo, iż z przeciwnej strony oczekiwał inny pojazd - informuje policja.

17-latek trafił do szpitala. Doznał ogólnych potłuczeń ciała.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Ponadto zostanie przeciwko niej skierowany wniosek o ukaranie do sądu.

Media

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us