Reklama
Reklama

Naczepa z węglem przewróciła się na jezdnię. Kierowca trafił do szpitala

Kierujący podczas zderzenia został wyrzucony z pojazdu i z obrażeniami ciała trafił do szpitala, foto: Policja Kierujący podczas zderzenia został wyrzucony z pojazdu i z obrażeniami ciała trafił do szpitala, foto: Policja

Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą wypełnioną węglem na łuku drogi zjechał na pobocze, uderzył w skarpę i przewrócił się na jezdnię. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Przewożony węgiel wysypał się na jednię i na pobliskie pole.

Jak informuje policja, do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 17:00 na drodze W844 w miejscowości Janki (powiat hrubieszowski). 59-latek z gminy Chełm kierujący samochodem ciężarowym marki Scania z naczepą, na łuku jedni zjechał do przydrożnego rowu. W wyniku uderzenia w przydrożną skarpę naczepa przewróciła się. Przewożony węgiel rozsypał się na jednię i przydrożne pola.

Kierujący podczas zderzenia został wyrzucony z pojazdu i z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Na miejscu ruch pojazdów odbywał się wahadłowo. Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia drogowego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us