Reklama
Reklama

Chmielek: Czołowe zderzenie Forda i VW

Kierująca Fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, foto: Policja Kierująca Fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, foto: Policja

Do czołowego zderzenia dwóch osobówek doszło wczoraj w Chmielku, w powiecie biłgorajskim. 27 letnia kierująca Fordem została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Zamościu. Dwoje pasażerów z którymi podróżowała kobieta z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala w Biłgoraju.

Do wypadku doszło 27 grudnia po godzinie 9.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27 letnia mieszkanka gminy Łukowa, która kierowała Fordem na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem. Kobieta zjechała na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzyła się z jadącym w przeciwnym kierunku VW kierowanym przez 54 letniego mieszkańca gminy Łukowa. 27 latka z obrażeniami ciała Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym została przetransportowana do szpitala w Zamościu. Kobieta podróżowała z dwójką pasażerów, którzy zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju.

Jak informują policjanci, życiu kierującej jak i pasażerów nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca VW nie odniósł w zdarzeniu obrażeń. Zarówno 27 latka jak i 54 latek byli trzeźwi.

Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us