Reklama
Reklama

„Przeleciał” przez chodnik i uderzył w drzewo

Pojazd uderzył w drzewo, a następnie wjechał w ogrodzenie jednej w przydrożnych posesji. foto: Policja Pojazd uderzył w drzewo, a następnie wjechał w ogrodzenie jednej w przydrożnych posesji. foto: Policja

21-letni kierowca Audi na łuku jezdni wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w krawężnik, „przeleciał” kilkanaście metrów nad chodnikiem, a następnie uderzył w drzewo i ogrodzenie. Młodzieniec z obrażeniami ciała trafił do szpitala, był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:00 w miejscowości Werbkowice.

Jak informuje policja, 21-letni mieszkaniec gminy Trzeszczany kierując Audi na łuku jezdni prawdopodobnie wpadł w poślizg. Zjechał na przeciwny pas ruchu, najechał na krawężnik co spowodowało, że „przeleciał” kilkanaście metrów przez chodnik w rejonie wyznaczonego przejścia dla pieszych. Pojazd uderzył w drzewo, a następnie wjechał w ogrodzenie jednej w przydrożnych posesji.

Policjanci ustalili, że kierowca Audi poruszał się z nadmierną prędkością. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego stróże prawa zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz poinformowali o sporządzeniu wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Hrubieszowie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us