Reklama

Zgłosił kradzież "pilota”. Teraz odpowie przed Sądem

Mężczyzna odpowie przed Sądem za wywołanie bezpodstawnej interwencji policji, foto: archiwum Mężczyzna odpowie przed Sądem za wywołanie bezpodstawnej interwencji policji, foto: archiwum

Za wywołanie bezpodstawnej interwencji policji odpowie 45-latek z Hrubieszowa. Mężczyzna zgłosił kradzież „pilota” do telewizora. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce przedmiot leżał na kanapie.

Wczoraj hrubieszowscy policjanci udali się na ulicę Wyzwolenia, gdzie 45-latek zgłosił kradzież. Jak się okazało na miejscu mężczyzna poinformował funkcjonariuszy, że ktoś skradł mu „pilot” do telewizora. Mężczyzna twierdził, że ostatnio widział zagubiony przedmiot wczorajszej nocy, a potem - jak tłumaczył - ślad po nim zaginął.

W mieszkaniu zgłaszającego było jeszcze jego dwóch kompanów w wieku 45 i 36-lat. Policjanci podczas rozmowy wyczuli od mężczyzn silną woń alkoholu. A kiedy rozejrzeli się po pokoju zauważyli, że "pilot" leży na kanapie. Zgłaszający nie umiał w logiczny sposób wyjaśnić w jakim celu wezwał na miejsce policję.

Mężczyzna odpowie przed Sądem za wywołanie bezpodstawnej interwencji policji. Za to wykroczenie grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna do 1,5 tys. zł.

2 komentarzy

  • ^_^
    ^_^ piątek, 22 grudzień 2017 13:43 Link do komentarza

    chyba taniej by wyszlo kupic nowy pilot

  • że tak zapytam
    że tak zapytam piątek, 22 grudzień 2017 18:04 Link do komentarza

    Czemu sąd jest z wielkiej litery ?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us