Reklama

Potrącił dwie 16 latki i odjechał [WIDEO]

Poszkodowane 16 latki zostały przewiezione do szpitala,foto: Policja Poszkodowane 16 latki zostały przewiezione do szpitala,foto: Policja

Młody kierowca potrącił dwie 16 latki przechodzące przez oznakowane przejście dla pieszych. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ul. Zamojskiej i Przemysłowej w Biłgoraju. Kierowca po zdarzeniu odjechał z miejsca.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu znajdującą się na jednym z okolicznych budynków. Widać na nim jak kierujący zaraz po zdarzeniu odjeżdża z miejsca. 16 latki zapamiętały numery rejestracyjne pojazdu, którym - jak się okazało - kierował 19 latek z gminy Tereszpol. Młody kierowca zatrzymany został w miejscu zamieszkania.

Poszkodowane 16 latki zostały przewiezione do szpitala. Jedna z nich wciąż pozostaje na obserwacji. Na szczęście nie doznały one groźnych obrażeń.

Kierowca volvo tłumaczył policjantom, że odjechał ponieważ się przestraszył. Jak wykazało policyjne badanie alkomatem 19 latek był trzeźwy. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy z uwagi na rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa i odjechanie z miejsca zdarzenia. Teraz 19 latek stanie przed sądem.

Poniżej nagranie z monitoringu.

Media

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us