Reklama
Reklama

Trwają poszukiwania zaginionego 79-latka

Od 3 dni trwają poszukiwania 79-latka, foto: Policja Od 3 dni trwają poszukiwania 79-latka, foto: Policja

Ponad 100 osób szuka od wtorku 79-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu w miejscowości Wólka Husińska w gminie Krasnobród. Zaginiony ubrany był w cienkie dresowe spodnie a na stopach miał jedynie skarpetki i klapki.

- O zaginięciu mężczyzny zamojska Policja została powiadomiona we wtorek około godziny 15:00. Córka powiadomiła, że jej 79-letni ojciec wyszedł z domu i udał się w nieznanym kierunku. Zaniepokojona dodała, że ten ma zaniki pamięci, stroni od ludzi, nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Wychodząc z domu ubrany był w zimową czarną kurtkę do pasa, flanelową koszule w czarno – białą kratę, w dresowe cienkie szare spodnie oraz zimowy czarny kaszkiet. Na nogach miał granatowe klapki i szare skarpetki. Od razu po zgłoszeniu rozpoczęto akcję poszukiwawczą - informuje Dorota Krukowska Bubiło, z zamojskiej jednostki policji.

Każdego dnia zaginionego mężczyzny poszukuje ponad 100 osób. W akcję, która trwa nieprzerwanie od trzech dni, zaangażowani są oprócz policjantów z Zamościa oraz Tomaszowa Lubelskiego, strażacy z zamojskiej Państwowej Straży Pożarnej, funkcjonariusze Straży Granicznej, strażacy pobliskich Ochotniczych Straży Pożarnych oraz okoliczni mieszkańcy. W użyciu są noktowizory, kamera termowizyjna oraz dron. Osoby biorące udział w poszukiwaniach sprawdzają tereny miejscowości Wólka Husińska i pobliskich wsi oraz kompleksy leśne i polne, jednak do chwili obecnej nie jest znane miejsce pobytu mężczyzny.

Działania poszukiwawcze wciąż trwają. Mężczyzna ma ok. 160 cm wzrostu, otyłą budowę ciała (waga ok. 95kg.), siwe krótkie włosy i siwe wąsy. Jeżeli ktoś widział zaginionego proszony jest o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us