Reklama

Zasnął za kierownicą i doprowadził do wypadku

Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju, foto: Policja Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju, foto: Policja

Do wypadku doszło we wtorek w Aleksandrowie (powiat biłgorajski). Zderzyły się dwa auta osobowe. Jak informuje policja, przyczyną wypadku było zaśnięcie kierowcy forda.

Do wypadku drogowego doszło około godziny 10:30. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-latek z gminy Tarnawatka, powiat tomaszowski, który kierował samochodem osobowym marki ford w trakcie jazdy zasnął za kierownicą. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem m-ki honda kierowanym przez 42 -letnią mieszkankę gminy Aleksandrów. Badanie trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało, że oboje byli trzeźwi.

Kierowcy zostali przewiezieni do szpitala w Biłgoraju. Kobieta kierująca hondą nie doznała obrażeń i opuściła szpital. Natomiast 43-letni kierowca forda z obrażeniami ciała przebywa nadal w szpitalu, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us