Reklama

Józefów: Schował się w barze i urządził sobie "całonocną imprezę"

 Młdzieniec urządził sobię całonocną samotną imprezę, foto: Policja Młdzieniec urządził sobię całonocną samotną imprezę, foto: Policja

18 latek z Józefowa odpowie za kradzież i zniszczenie mienia w jednym z lokali gastronomicznych w Józefowie. Młodzieniec ukrył się wewnątrz lokalu przed zamknięciem w nocy z piątku na sobotę. Jak informuje policja, dokonał licznych zniszczeń, ukradł pieniądze z kasy, upił się i usnął.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 18 latek po zamknięciu baru „częstował” się dostępnym w lokalu alkoholem i jedzeniem. Młody mężczyzna dokonał również kradzieży pieniędzy znajdujących się w kasie baru oraz kilku butelek alkoholu. Jakby tego było mało 18 latek zniszczył część wyposażenia baru. Po „całonocnej samotnej imprezie” 18 latek w stanie upojenia alkoholowego usnął. Śpiący wewnątrz lokalu mężczyzna został odnaleziony przez właścicielkę. Kobieta powiadomiła policję.

Młodzieniec miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za kradzież i zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us