Reklama
Reklama

Krasnystaw: Kto rozpoznaje złodzieja?

Kto rozpoznaje złodzieja? foto: Policja Kto rozpoznaje złodzieja? foto: Policja

Funkcjonariusze z Krasnegostawu poszukują mężczyzny, który 22 listopada w jednym z krasnostawskich marketów dokonał kradzieży kosmetyków i artykułów spożywczo - przemysłowych o wartości ponad 700 zł. Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. (82) 575-62-10 lub najbliższą jednostką policji tel. 997.

Jak informuje policja, nieznany sprawca dokonał kradzieży kosmetyków oraz różnych artykułów spożywczych i przemysłowych. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę personelu kilkukrotnie wchodził do sklepu i wynosił towar nie płacąc za niego. Straty jakie powstały w wyniku kradzieży przekroczyły 740 zł. Sprawcę zarejestrowały kamery monitoringu. Z nagrania wynika, że mężczyzna średniej budowy ciała ubrany był w kurtkę koloru jasnego, ciemną bluzę i spodnie jeansowe koloru granatowego.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o tym zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie tel. (82) 575-62-10 lub najbliższą jednostką policji tel. 997. Stróże prawa zapewniają anonimowość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us